pokoj 10Rodinný pension Krakonoš se nachází ve Špindlerově Mlýně, v pěkném prostředí Krkonoš nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, v klidném místě, asi 2 km od centra. Hostům jsou k dispozici dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV – SAT, některé mají balkon. Dále je k dispozici restaurace s barem, salónek s krbem, kuchyňka, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, terasa s pěkným výhledem na hory, přehradu a na pasoucí se daňky, laně a jelena, ohniště, pískoviště, houpačky a louka na opalování. V blízkém hotelu Pinia ( 250 m ) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, tělocvičnu a posilovnu.

Ve vzdálenosti 200 m je lyžařský vlek a třísedačková lanovka se středně těžkou sjezdovou tratí ( s umělým zasněžováním ) dlouhou 1 770 m. K třísedačkové lanovce je možné dojet od pensionu přímo na lyžích. Ze sjezdovky zpět k pensionu také. Ve vzdálenosti 600 m jsou upravené běžecké tratě vedoucí mj. na Benecko a Horní Mísečky, kde je běžecký stadion. Od hotelu NICO jezdí v zimě zdarma skibus k sedačkovým lanovkám ve skiareálu Svatý Petr a Medvědín. Z Medvědína je možné přijet na lyžích přes Horní Mísečky přímo k pensionu.

Pro hosty jsou zajištěny snídaně a večeře. Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu. V zimě je někdy nutné použít sněhové řetězy! Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až k pensionu, parkuje se na parkovišti u hlavní silnice.

Pension KRAKONOŠ je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna. Je vhodný pro rodiny s dětmi ( k dispozici jsou postýlky a dětské sedačky ), pro odpočinkovou a sportovní dovolenou i pro podnikové a firemní akce. Je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš ( např. k prameni Labe, na Sněžku, ….. ).

Informace o spojení:
Vlakem do Vrchlabí, dále linkovým autobusem Vrchlabí – Špindlerův Mlýn ( zastávka Labská ). Od zastávky je pension vzdálen přibližně 400 m. Přímé autobusové spojení je např. z Prahy, Brna, Piešťan, Berlína ……